Who's Hunnngry
I cook food. You eat.
As Bill Withers said…
“Just keep on using me, until you use me up!”
Family Dinners
I shop & cook. You & your family eat.
- Menu planning
- Grocery shopping
- In home cooking & cleanup*
- 4 meals for up to 6 people
Prices Starting At
- $75.00 plus the cost of groceries for singles/couples
- $150.00 plus the cost of groceries for 3 – 6 people
* Extra charges for cooking offsite
Romantic Dinner for 2
I shop & cook. You & your date eat.
- Menu planning
- Grocery shopping
- Cook, serve & cleanup
Prices Starting At
- $175.00 for three courses (groceries included)
- $225.00 for five courses
(groceries included)
Plated Dinner Parties
I shop & cook. You & your guests eat.
- Menu planning
- Grocery shopping
- Cook, serve & cleanup
Prices Starting At
- $50.00 for three courses (groceries included)
- $75.00 for five courses
(groceries included)
Pop-Up Tacos
Who’s Hunnngry? I do tacos. Follow me on Facebook or Instagram to find out when I’ll be popping up to do my tacos in your neighborhood. Can’t wait? I can pop-up with my tacos at your next party too.
Pop-Up Dinners
Who’s Hunnngry? I do dinners too. Follow me on Facebook or Instagram to find out when I’ll be doing my next pop-up dinner. Better yet, host the next dinner and you and a guest will eat free.
Pop-Up Food Shop
Need the perfect food gift for a special occasion or something tasty for the morning meeting? Follow me on Facebook to find out where I’ll be next or order online and have it delivered to your door.
Cooking for Seniors
Can’t be there to cook for your loved one’s yourself?
I shop, cook & cleanup. Your loved ones eat.
- Menu planning
- Grocery shopping
- 4 meals prepared in your loved one’s home
Prices Starting At
$75.00 plus the cost of groceries
Pairing Events
What’s the only thing that could make my food even better? Booze. Beer, wine, cocktails, pick your poison and I’ll pick a pair.
In-Home Cooking Classes
Learn the tricks of the trade to put your best dish forward.
- Custom designed classes based on your dish, cuisine or technique of choice
- Grocery shopping
- Hands on instruction for up to 4 people
- You and your guests eat what you make at the end of class.
Prices Starting At
- $75.00 plus the cost of groceries per 2 hour class
Put “My” Best Dish Forward
No seriously, use me!